ویزا کارت مجازی یکی از روشهای پرداخت خدمات مالی می باشد در دفتر اصلی آن در امریکا می باشد.در بسیاری از سایت های مختلف روشهای پرداخت مالی ویزا کارت و یا مسترکارت می باشد.در صورتی که شما کارت فیزیکی ویزا و یا مسترکارت را داشته باشید به راحتی میتوانید تمام پرداخت های اینترنتی و حضوری خود را انجام دهید.

 

سوالات متداول 

ویزا کارت مجازی دلاری شما از کدام کشور صادر شده است ؟

پاسخ : ویزا کارت مجازی موجود در سایت از کشور روسیه صادر شده است.

تاریخ انقضا ویزا کارت مجازی چقدر می باشد؟

پاسخ : این ویزا کارت حداقل 1 ماه و حداکثر 2 ماه اعتبار دارند.

آیا دارای اینترنت بانک می باشد؟

پاسخ : خیر-دارای پنل کنترل نمی باشد و نمیتوانید تراکنش های انجام داده شده را مشاهده کنید.

در کدام سایت ها میتوان از ویزا کارت مجازی استفاده کرد.

پاسخ :  در بسیاری از سایت ها میتوان از این نوع ویزا کارت مجازی استفاده کرد اما توجه کنید برخی از سایت ها فقط به ویزا کارتهای فیزیکی ارایه سرویس میدهند.پس شما نمیتوانید از این نوع ویزا کارت مجازی استفاده کنید.(بیشتر سایت های زیر از کشور روسیه می باشد)

Booking.com,PayPal.ru, Steam, Alertpay.com, Vkontakte.ru, Eveonline.ru, WOW RUS, Ebay, Google Adwords, 2co.com, Aeroflot.ru, 3zoom.com, iTunes RU, DarkFallOnline, 4game. ru, PartyPoker.com, Google Checkout, GodAddy, Efax.com, Mlb.com, S7.ru, WordPress.com, Platezh.ru, Apple.com, Gosloto.ru, Phstore.eu, Fxclub.org, Kajabi.com , McAfee.com, NCSoft.com, Website.ws, Mchost.ru, LineAge, iTunes.com, Google.com, Eveonline.ru, PSN RUS, Casino.com, Microsoft.com, Ventrilo, Snapnames.com, Dreamhost. com, FonBet.com, Moneybookers, Mysite.com, Wizards.com, Namecheap.com, Nunames.nu, Plimus.com, Pokerstars.net, re-Store.ru, Ozon, Yahoo, PwOnline.ru, RFonline. ru, RZD.ru, Skype.com

آیا در صورتی که نتوانم از کارت استفاده کنم امکان پس دادن ویزا کارت وجود دارد؟

پاسخ : خیر. به هیچ عنوان امکان برگشت ویزا کارت به  هر دلیلی امکان پذیر نیست. پس لطفا قبل از خرید از اینکه این نوع ویزا کارت در سایت مورد نظر شما قابل استفاده است اطمینان حاصل کنید. 

توحه : در هنگام استفاده از ویزا کارت باید خیلی مسایل رو رعایت کنید.در غیر این صورت حساب شما ممکن هست دچار مشکل شده و حتی دیگر نتوانید از آن ویزا کارت استفاده کنید.

در سایت هایی که فقط بیلینگ ادرس امریکا دارند ،به هیچ عنوان از کارت استفاده نکنید.در سایتهایی که فقط ویزا کارت فیزیکی قبول میکنند نباید از کارت مجازی استفاده کنید چون ممکن هست هزینه از حساب شما کسر،اما سرویس به شما داده نشود.حتمن از وی -پی -ان معتبر و  ترجیها روسیه استفاده کنید چون ویزا کارت برای روسیه می باشد.در زمانی که در سایتی نیاز به خرید دارید باید مشخصات و آدرسی که بعد از خرید به شما داده  می شود را در پروفایل خود وارد نمایید.

آیا میتوانم با این ویزاکارت مجازی ،هتل رزرو نمایم؟

پاسخ : بله -شما به راحتی میتوانید با مراجعه به سایت Booking.com  و وارد کردن اطلاعات کارت،هتل مورد نظر خود را رزرو نماییم.حتی شما میتوانید با یک کارت 1 دلاری مجازی هتل هایی که فری کنسلی دارند را هم رزور نموده و  بعد از حضور در محل هتل،اقدام به پرداخت نقدی وچه نمایید.(نکته بسیار مهم: این به معنی نمی باشد که شما با کارت 1 دلاری قادر به رزور هتل با مبالغ بالا برای 3 ماه آینده می باشید. هر هتل قوانین خود را دارد. ممکن هست برخی هتل ها،دقیقا به اندازه هزینه رزور هتل، از شما ویزا کارت درخواست کنند و برخی نه شما بتوانید با کارت 1 دلاری هتل 500 دلاری را رزور کنید. همچنین برخی هتل ها فقط کریدیت کارت و برخی هتل ها دبیت کارت نیز قبول میکنند.پس در انتخاب هتلی که به شما اجازه رزور هتل با کارتهای مجازی 1 دلاری میدهد بیشتر دقت کنید. همچنین توجه کنید اعتبار کارتهای مجازی بین 1  تا 2 ماه می باشد. پس باید هتل مورد نظر شما در بین این تاریخ انتخاب شده باشد)

آیا بعد از اتمام تاریخ انقضا موجودی ویزا کارت مجازی باطل می شود؟

پاسخ : بله. شما می بایست قبل از تاریخ انفضا ویزا کارت، از موجودی آن استفاده نمایید.

مزیت ویزا کارت مجازی شما نسبت به سایر ویزا کارت های موجود در بازار چیست ؟

ویزا کارت های مجاری اروپا،در ارقام 1 دلاری تا 20 دلاری صادر می شود،در حالی که 90% ویزا کارت های موجود در بازار از حداقل 10 دلار شروع می شود هزینه صدور حداقل 15 دلاری  دارد.

اما شما به راحتی با پرداخت کمترین هزینه می توانید ارقام زیر 20 دلار را تهیه نمایید.

بیشترین مصرف کارت های 1 دلاری ویزاکارت در کنسول های بازی ایکس باکس و رزور هتل های خارجی می باشد.

 جهت خرید ویزا کارت مجازی شما ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید

سپس به بخش ویزا کارت مجازی اروپا مراجعه نمایید.