یکی از پرکاربردترین استفاده ویزا کارت و یا مسترکارت در ایران، استفاده در ثبت نام  آزمون های بین المللی ‏تافل‎ ‎‎(IBT)‎، جی آر ای‎ (GRE)‎، جی مت(‎ (Gmatمی باشد.

شما به راحتی با تهیه ویزا کارت های مجازی قابل شارژ، میتوانید خودتان در سایت تافل ثبت نام کنید.

جهت ثبت نام آزمون تافل مطلب زیر را مطالعه نمایید.

بدین منظور ابتدا وارد سایت ETS.org ‎ شوید. گزینه TOEFL را انتخاب کنید

 

ثبت نام تافل

سپس مشابه تصویر زیر از بخش For Test Takers شما گزینه Register for the ‎Test را بزنید.

2017-05-12 15_22_19-TOEFL_ Home

 

‎‎روی گزینه Register Online را بزنید.

در این صفحه اگر شما قبلا ثبت نام کرده باشید، با نام کاربری و رمز ورود می توانید وارد شوید.در غیر این صورت Sign Up بزنید.

ثبت نام تافل

 در این بخش شما باید اطلاعات کاربری خود را وارد نماید. لطفا با دقت تمام این اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام تافل را تکمیل نمایید.

توجه کنید بخش هایی که با ستاره علامت گزاری شده است را باید پاسخ دهید.


2017-05-12 15_43_06-Create Profile


 بعد از تکمیل اطلاعات روی گزینه Continue بزنید.در صفحه بعد شما باید اطلاعاتی در زمینه مهارت های زبانی خود را وارد کنید.

اطلاعات مهارتی در تافل


‎ ‎در مرحله بعد به شما پیشنهاد استفاده از خدمات رایگان‏‎ ‎تافل‎ ‎شامل (ارسال ‏اطلاعات ‏پروفایل، پیشینه تحصیلی و... به موسسات و دانشگاه ها) را می دهد. 

 

 toefl-1

در صفحه بعد شما باید نام کاربری خاصی را برای خود برگزینید.همچنین باید از رمز عبور که دارای حداقل 8 حرف،دارای حروف برزگ و کوچک و همچنین کاراکتر باشد انتخاب نمایید.و در آخر سوال امنیتی برای خود برگزینید.

 

toefl-2

 

 

بعد از وارد کرددن رمز عبور و تایید آن، صفحه زیر نمایش داده می شود. در این بخش تمام اطلاعات کاربری خود را مشاهده خواهید کرد.
 
مجدد اطلاعات را بررسی نمایید.در صورت نیاز میتوانید ویرایش کنید و در نهایت گزینه Confrim را بزنید و حساب را تایید کنید.
 

آزمون تافل

عضویت در تافل

 

 ‎ ‎با تأیید نهایی شما وارد اکانت کاربری خود خواهید شد.در این صفحه اصلاح اطلاعات کاربری،انجام آزمون جدید،نمایش نتیجه آزمون و... را میتوانید انجام دهید‎.‎ 

 

ثبت نام تافل

 

 ‎ ‎شما در این مرحله می توانید با انتخاب گزینه‎ Register for a test ‎وارد مرحله انتخاب‎ ‎آزمون تافل‎ ‎بشوید. در جدول باز ‏شده ‏شما بایستی گزینه‎ TOEFL test ‎را انتخاب نمایید.

 

آموزش ثبت نام تافل

با زدن گزینه کانفریم صفحه مشابه صفحه زیر نمایش داده می شود که با تایید و قوبل قوانین به صفحه بعد هدایت خواهید شد.

 

تایید اکانت تافل

 

 بعد از تایید قوانین صفحه زیر نمایش داده می شد. در این صفحه شما میتوانید کشور و شهر مورد نظر جهت آزمون تافل،تاریخ آزمون تافل را تعیین نمایید.

 

Country and City toefl

مشابه تصویر بالا شما می توانید یکی از شهر های مورد نظر  آمل، اصفهان، ارومیه، شیراز، ‏تبریز، ‏تهران، زنجان و جیرفت را انتخاب نمایید،سپس  در بخش دوم با انتخاب تاریخ مورد نظر،ساعت های مختلف آزمون تافل را مشاهده نمایید.

* ‎نکته مهم: در قسمت دوم صفحه(زمان آزمون) اگر زمانهای نزدیک با رنگ قرمز نشان داده شده باشند یعنی علاوه بر هزینه اصلی آزمون مبلغی با عنوان ثبت نام با تأخیر‎ (Late)‎، به مبلغ آزمون خواهد شد.‎ ‎ 

بعد از نمایش مکان و زمان مناسب برای آزمون تافل،مناسبترین را انتخاب نمایید و روی آن کلیک نمایید سپس روی Continue کلیک کنید.

 

city-toefl

 

در مرحله بعد تصویری مشابه تصویر زیر نمایش میدهد.در این بخش شما می بایست یکی از اطلاعات کاربری خود شامل شماره پاسپورت، کد ملی، شماره گواهینامه، و یا سایر کارت های شناسایی را وارد نموده سپس Continue را بزنید.

 

toefl-7

‎ ‎در این صفحه شما میتوانید تعیین کنید که نتیجه آزمون به چه صورت برای شما ارسال شود.

 

آزمون تافل

 

 در صورتی که بخواهید گزارش آزمون تافل به دانشگاه خاصی ارسال شود باید کد دانشگاه را بخش مربوط جستجو نموده و انتخاب نمایید.

 

ثبت نام در تافل

 

‎ ‎ ‎در این بخش سوالات دموگرافیک قرار گرفته که صرفا جهت ارائه خدمات ‏بهتر و ‏سایر اهداف وبسایت می باشد و بعد تکمیل کردن آن مجددا Continue را بزنید.

 بعد از دموگرافیک صفحه ای مربوط به سرویس های رایگان تافل نمایش داده می شود با زدن گزینه Continue به مرحله بعد خواهید رفت.

در بخش زیر پک های آموزش و آمادگی جهت آزمون تافل ارایه می شود که پیشنهاد می شود تهیه نشود و بجای خرید آن با مبلغ دلاری،از پک های گذشته و سرویس های ارایه دهنده پک آزمون تافل ایرانی با مبلغ کمتر تهیه نمایید.

 

toefl-ibt

در بخش بعد مشابه تصویر زیر خلاصه اطلاعات به همراه هزینه نهایی نمایش داده می شود که شما با ویزا کارت های مجازی قابل شارژ که از ما تهیه کرده اید به راحتی میتوانید پرداخت نمایید.

مبلغ ثبت نام آزمون تافل در حال حاضر 215 دلار ‎و ثبت نام با تاخیر 255 دلار می باشد. 

 

خرید آزمون تافل

 

حال باید گزینه ی confrim order را بزنید و به بخش پرداخت وارد شوید.در این بخش شما باید گزینه پرداخت با electronic payment را تیک بزنید تا توسط ویزا کارت های مجازی که بنام شما صادر خواهد شد بتوانید پرداخت را انجام دهید.

 

پرداخت هزینه تافل

‎در صفحه ی زیر انواع روشهای پرداخت و مبلغ نهایی به شما نمایش داده می شود.شما می بایست گزینه ویزا کارت را انتخاب نمایید.

حالا شما باید اطلاعات ویزا کارت مجازی که از ما خریداری نموده اید را با دقت وارد نمایید. این مشخصات شامل Card number ، CVV و Date می باشد.

در بخش بلینگ آدرس نیز بهتر هست آدرس که مربوط به ویزاکارت مجازی صادر شده می باشد را وارد نمایید.(این ادرس به همراه اطلاعات ویزا کارت به ایمیل شما ارسال می شود) سپس گزینه buy را بزنید و فاکتور پرداخت آزمون تافل پرداخت خواهد شد.

 

پرداخت تافل با ویزا کارت 

 

جهت خرید ویزا کارت مجازی و ثبت نام در آزمون تافل وارد شود