رزرو آنلاین هتل یک روش محبوب برای رزرو اتاق هتل می باشد.امروزه بیشتر مردم دنیا خود اقدام به رزور هتل می نمایند.شما برای رزور هتل میتوانید با مراجعه به وبسایت های مختلف ( انتهای متن لیست از سایت ها مورد نظر امده است)

و بررسی هتل های موجود به راحتی اقدام به رزرو هتل نمایید.

 

رزور هتل خارجی

 

مسافران به راحتی  می توانند با یک کامپیوتر و حتی اپلیکشین موبایل در نهایت امنیت هتل های مورد نظر خود را جستجو کنند و به صورت انلاین از امکانات هتل مورد نظر مطلع شوند و با مقایسه بین هتل های انتخابی بهترین مورد را انتخاب نماییند.

در سایت های بوکینگ هتل تمام اطلاعات هتل، تعداد اتاق ها،تصاویر هتل، امکانات هتل،نوع هتل،قیمت هتل و ... آمده است. شما با مشاهده نظرات کاربرانی که قبلا از هتل استفاده کرده اند و امتیاز هتل اقدام به رزرو نمایید.

همچنین از ویژگی رزور آنلاین هتل این می باشد که برخی هتل ها پرداخت در محل هستند،یعنی شما به راحتی می توانید هتل مورد نظر خود را رزور نموده و پس از مراجعه به هتل پرداخت نمایید.البته این نوع خدمات معمولا تخفیف کمتری به مسافران میدهد.

اما اگر پرداخت کامل هتل را در سایت های بوکینگ انجام دهید از تخفیفات بیشتری استفاده خواهید کرد.

اما سوال اینجاست!

آیا با کارت شتاب داخلی میتوانم هتل خارجی رزرو نمایم؟

پاسخ : خیر-متاسفانه این امکان فراهم نمی باشد.شما برای رزرو هتل مورد نظر خود می بایست از پیمنت ها خارجی مانند ویزا کارت و مسترکارت استفاده نمایید.

نگران نباشید!

ما تمام پیمت های مورد نظر را پشتیبانی میکنیم.

شما میتوانید با خرید هر یک از انواع ویزا کارت و یا مسترکارت،به راحتی خود اقدام به رزرو هتل و پروازهای خود نمایید.

خرید ویزا کارت مجازی اروپا

این نوع ویزا کارت مجازی غیر قابل شارژ می باشد.یعنی شما کارت پلاستیکی از ویزا کارت خود ندارید و فقط به اطلاعات ویزا کارت خود دسترسی دارید.

این ویزا کارت ها غیر قابل شارژ می باشد یعنی شما با توجه به میزان خرید خود مبلغ مورد نظر را خرید می نمایید.این نوع کارت با توجه به قیمت پایین که دارد بهترین گزینه برای خریدهای اینترنتی و از جمله رزرو هتل می باشد.

بعد از خرید از سایت حداکثر 24 ساعت بعد اطلاعات کارت به شما ایمیل می شود.

 

ویزا کارت فیزیکی امریکا

این نوع ویزا کارت فیزیکی امریکا و با اعتبار حداقل 5 سال می باشد.

با توحه به فیزیکی بودن دارای اعتبار بیشتری می باشد.با توجه به اینکه از خود کارت فقط در امریکا می توانید استفاده کنید،ما نیز فقط اسکن و اطلاعات ویزا کارت امریکا را در اختیار شما قرار میدهیم.

این کارت دارای اینترنت بانک می باشد.یعنی به راحتی با مراجعه به پنل مدیریت ویزا کارت، میتوانید از خرید ها تراکنش های خود و میزان  بالانس باقی مانده مطلع شده و حتی نام و ادرس امریکایی هم در آن وریفای کنید. این نوع ویزا کارت امریکا به صورت گیفت

و غیر قابل شارژ می باشد.

این ویزا کارت آمریکا در ارقام 25-50-100-200-500 دلاری موجود می باشد.خرید تا 100 دلار به صورت انلاین بوده و بعد از خرید همان لحظه اطلاعات ویزا کارت فیزیکی امریکا به ایمیل شما ارسال می شود.

 

ویزا کارت فیزیکی امریکا

 مسترکارت دلاری انگلیس قابل شارژ

این نوع مسترکارت از 5 دلار تا 2500 دلار قابل شارژ می باشد.اعتبار آن یک سال بوده و در طول این یک سال تنها مبلغ 2500 دلار قابل شارژ می باشد.یعنی اگر شما بار اول 500 دلار شارژ کنید. تا پایان سال 2000 دلار دیگر میتوانید شارژ نمایید.

خرید انلاین در سایت فعال بوده و بعد از خرید اطلاعات مسترکارت همان لحظه به ایمیل شما ارسال و تا 12 ساعت بعد مسترکارت شما فعال خواهد شد.

این مسترکارت ها دارای اینترنت بانک می باشد.شارژ این مسترکارت انگلیس نیز توسط ما انجام می شود.