امروزه برای ذخیره اطلاعات میتوانیم از روشهای مختلفی استفاده کنیم.یکی از این روشها استفاده از cloud storage یا همان فضای ابری می باشد.

شما زمانی که یک جیمیل برای خود میسازید،گوگل به صورت رایگان به هر ایمیل شما 15 گیگ فضا به صورت رایگان اختصاص میدهد که شما میتوانید هر نوع فایلی را در آن ذخیره کنید.

حال سوال این هست،اگر ما به نیاز به افزایش حجم فضای گوگل درایو داشته باشیم یاید چه کاری انجام دهیم.

خرید حجم گوگل درایو

بله درست هست باید از سرویس های غیر رایگان گوگل استفاده کنیم.به این صورت ماهانه یا سالانه مبلغی را برای حجم اضافی مورد نیاز پرداخت میکنیم.

ابتدا وارد گوگل پلی میشویم.

مشابه تصویر زیر بر روی گزینه Sign In کلیک کرده و لاگین نمایید.

 

login-google-drive

بعد از اینکه وارد اکانت خود شدید، از بالای صفحه سمت راست روی گزینه مربع شکل زده و سپس مشابه تصویر زیر روی گزینه Drive کلیک کنید تا وارد بخش فضای ابری گوگل شوید.

google-drive-login

در این بخش شما به پنل مدیریت گوگل درایو دسترسی دارید.به فایل های که میتوانید آپلود کنید. میزان حجم آپلود شده،حجم باقی مانده از گوگل درایو و...

از ستون سمت چپ به پایین ترین بخش یعنی Storge توجه کنید.bytes of 15 GB Used مشاهده میکنید یعنی میزان حجم رایگان شما و و میزان حجم درایو گوگل که استفاده کرده اید.

برای افزایش حجم گوگل درایو خود روی گزینه UPGRADE STORAGE کلیک کنید.

BUY-storage-google-drive

شما در این بخش پلن های مختلف و حجم های مختلف گوگل درایو را مشاهده میکنید این حجم از 100 گیگ تا 30 هزار گیگ فراهم می باشد که با کلیک روی هر کدام به قسمت خرید آن منتقل خواهید شد.

شما از 3 روش میتوانید این حجم گوگل درایو را خریداری کنید.روش اول استفاده از ویزا کارت می باشد که بهترین گزینه برای این منظور استفاده از ویزا کارت مجازی آمریکا می باشد. روش بعدی استفاده از پی پال می باشد و در نهایت سومین روش پرداخت و خرید حجم و فضا گوگل درایو استفاده  از گیفت کارت گوگل پلی می باشد.شما به راحتی میتوانید این گیفت کارت را از سایت تهیه نمایید.استفاده از گیفت کارت خیلی به صرفه و ارزان تر از استفاده از ویزا کارت می باشد.

Plan-Drive-storage

برای مثال روی گزینه 100 گیگ کلیک میکنیم. میبنید که سه روش پرداخت را به ما نمایش میدهد.

payment-Drive-storage

اگر گزینه پرداخت با ویزا کارت را بزنید مشابه این تصویر را خواهید دید و باید در این بخش اطلاعات ویزا کارت آمریکایی که از ما خرید کردید را در این بخش وارد کنید.

visa-card-for-Drive-storage

و اگر بخواهید با گیفت کارت گوگل پلی هزینه مربوط به خرید حجم گوگل درایو را پرداخت کنید تصویر زیر نمایش میدهد که شما باید در این بخش کد گیفت کارت گوگل پلی را وارد کرده و Redeem کنید.

gift-card-google-play-for-Drive-storage

 امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.برای خرید ویزا کارت آمریکا و یا گوگل پلی آمریکا هم اکنون اقدام نمایید.

 

خرید گیفت کارت گوگل پلی 

در صورت نیاز به افزایش حجم گوگل پلی توسط ما،به پشتیبان ما در تلگرام یا واتس اپ پیام ارسال نمایید.

شماره واتس آپ : 0019036000003

آیدی تلگرام :  Tokakey@