آموزش ساخت حساب مینی وب مانی

ورود به سایت وبمانی

1) ابتدا وارد سایت wmtransfer.com شوید.

بر روی دکمه sign up کلیک کنید.

ساخت حساب وب مانی

2) در این بخش شما باید شماره موبایل خود را وارد کنید.توجه داشته باشید بهتر است از شماره موبایل ایرانسل استفاده شود و حتما مالک سیم کارت نیز خود شما باشید

(در صورتی که سیم کارت دچار مشکل شود.امکان تعویض شماره فراهم نمی باشد)

شماره موبایل را با 98 شروع می شود. بطور مثال :   989123456789+

ساخت اکانت وبمانی
3) در این بخش شما باید  به ترتیب تاریخ تولد به میلادی ،کشور، ایمیل معتبر و همچنین یک سوال امنیتی را پاسخ دهید.

و در آخر Proceed  را بزنید. در مرحله بعد اطلاعات وارد شده ما مجددا نمایش داده می شود.دقت کنید از صفحه حتما پرینت گرفته و در جایی نگهداری کنید.

حساب webmoney

 

در مرحله بعد کد به شماره موبایل شما ارسال می شود کد را در محل مورد نظر وارد کنید.

ایجاد حساب وبمانی مینی

در صورتی که پیامک دریافت نکردید.زمان دیگری را مجددا اقدام به ساخت حساب مینی وبمانی نمایید.در صورتی که بیش از  بار درخواست ارسال کد نمایید.ممکن است شماره شما مسدود شود. 

بعد از اینکه کد را در مرحل مربوط وارد کردید.صفحه ای مشابه تصویر زیر نمایش داده می شود.شما باید در این مرحله پسورد حساب وبمانی مینی خود را تعیین کنید.

ساخت حساب وبمانی

در مرحله بعد تصویر نمایش داده می شود.شما باید نوع کیف حساب وبمانی خود را انتخاب نمایید.

در ایران از کیف پول وبمانی دلاری(  WMZ ) استفاده می شود.مطابق تصویر  wmz را انتخاب کرده، تیک انتهای صفحه که نشانه تایید توافقنامه بین شما و وبمانی می باشد را زده و Create را بزنید.

164

حساب وبمانی شما ساخته شد !

شما با حساب وب مانی مینی میتوانید در روز حداکثر 600 دلار و در هفته بیش از 1500 دلار و در ماه 3000 دلار از طریق فروشگاه های آنلاین خرید کنید.

حساب کلاسیک برای افرادی که دارای حجم بالای معاملات مثل بورس می باشند مناسب تر می باشد

حساب( WMKeeper Light )برای كسانی توصیه می شود كه تمایلی به نصب WMKeeper Classic روی كامپیوتر شخصی خود ندارند و درواقع این نوع حساب

باحساب  Classic تفاوتی ندارد. به این نوع از حساب در بستر HTTP و بدون نیاز به برنامه WM keeper می توان متصل شد (تنها از طریق خط اینترنت متصل به كامپیوتر شخصی یا موبایل)

آموزش های تصویری وبسایت ما مبتنی بر محیط نرم افزار است.

حالا شما برای استفاده از حساب وبمانی خود نیازمند ایجاد purse webmoney  که همان شماره حساب وبمانی می باشد،هستید.جهت یادگیری نحوه ساخت پورس وبمانی( purse webmoney)

به بخش زیر مراجعه نمایید.

ایجاد کیف پول وبمانی(ساخت purse webmoney)