سکه کال آف دیوتی

 بررسی بازی کال آف دیوتی موبایل

بازی موبایل Call of Duty: Mobile از آن دست بازی‌هایی اعتیاد آوری می باشد که باید پیوسته ان را بازی کرد.این بازی توسط شرکت  اکتیویژن با همکاری شرکت بزرگ Tencent Games برای نسخه موبایل ساخته شد

و توانست در همان ابتدا رکورد 100 میلیون دانلود درمدت کوتاه را بزند.نسخه موبایل سری محبوب کال اف دیوتی در 1 اکتبر 2019 (9 مهر 1398) برای آیفون و اندروید عرضه شد؛

این بازی را میتوانید در سه حالت Normal ،Ranked و Private انتخاب و مبارزه کنید. اگر به دنبال آیتمهای بیشتری در بازی خود هستید حتما حالت Ranked را انتخاب کنید.برای بازی های چند نفره شما میتوانید این موارد را انتخاب و بازی کنید.

Battle Royale , Free-For-All ،Frontline ،Hardpoint ،Domination, Team Deathmatch.

Frontline ،Hardpoint ،Domination, Team Deathmatch   شامل دو تیم پنج نفره هستند که رو در روی هم قرار می‌گیرند.

Free-For-All

در حالت  Free-For-All  هر شخص به صورت انفرادی  مبارزه میکند.در این حالت 8 بازیکن باهم و در مقابل هم در حال مبارزه هستند.

کال اف دیوتی موبایل بتل رویال Battle Royale

در حالت Battle Royale در صورتی برای بازیکن فعال می شود که به سطح 7 رسیده باشد. این بخش ترکیبی از بازی موبایل Pubg Mobile و بخش Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 است؛

در این حالت قابلیت بازی با 100 بازیکن به صورت همزمان در یک نقشه وجود دارد.شما میتوانید در گروه ها تک نفره ،دو نفره ،چهار نفره مبارزه کنید.

شخصیت مختلف با امکانات مختلف در این بازی وجود دارد که هر شخصیت ویژگی خاص خود را دارد. مدافع (Defender)، مکانیک (Mechanic)، دیده‌بان (Scout)، دلقک (Clown)، پزشک (Medic) و نینجا (Ninja).

 در این بازی نیز مشابه حالت Blackout ، از آسمان به پایین پرداخت خواهید شد و هدف زنده ماندن در این بازی می باشد،همچنین در صورتی که هم تیمی داشته باشید میتوانید انها را نجات دهید و به بازی برگردانید.

 

آیا میتوانم شخصیتی در  Call of Duty Mobile  بسازم

 علاوه بر شخصیت هایی که در بالا مطرح شد،بازیکن میتواند شخصیت مورد علاقه خود را با توانایی و ابزار و لباسهای خاص خود طراحی کند.البته پبوسته شخصیت های جدیدی به این بازی اضافه می شود که ما در اینجا اسم تعدادی از این شخصیت ها را عنوان میکنیم.

شخصیت‌های الکس میسون (Alex Mason) و دیوید میسون (David Mason) از سری بلک آپس

نقش جان مک‌ تاویش (John McTavish) با نام مستعار Soap، سیمون رایلی (Simon Riley) با نام مستعار Ghost و همچنین جان پرایس (John Price)

 

 

 

چه نقشه هایی در بازی کال اف دیوتی موبایل وجود دارند

تعدادی از بهترین نقشه هایی که در مجموعه بازی های کال آف دیوتی بکاربرده شده بود در نسخه موبایل کال آف دیوتی نیز آورده شده است.

تعدادی از این نقشه ها به شرح زیر هست.

Nuketown از بازی بلک ‌آپس

نقشه Hijacked از بازی بلک ‌آپس 2

Standoff از بازی بلک آپس 2

 

نقشه Firing Range از بازی بلک‌ آپس 4

نقشه Crash از سری مدرن وارفر

Crossfire و Killhouse از سری مدرن وارفر

 

 

خرید سی پی کال آف دیوتی

 

سیستم کنترلی بازی موبایل Call of Duty: Mobile بسیار ساده و روان می باشد. این سیستم در دو حالت Simple و Advanced اسقابل تنظیم می باشد.در حالت simple زمانی که بازیکن دشمن را نشانه میرود،اسلحه خودکار شلیک میکند.این بخش مختص بازیکنان تازه کار می باشند. اما حالت Advanced برای بازیکنان باتجربه و حرفه‌ای تعبیه شده است که می‌توان دکمه‌های بازی را شخصی‌سازی کرد.

 این بازی به صورت سه بعدی طراحی شده و محیط بازی اسلحه ها شخصیت بازیکن ها بهترین حالت خود طراحی شده اند.اما امکانات زیاد باعث سردرگمی بازیکن می شود.

یکی از مشکلات این بازی Call of Duty: Mobile، منوهای شلوغ و گیج‌کننده بازی است؛ زمانی که برای اولین بار وارد بازی می‌شویم، بازی Call of Duty: Mobile دارای  Premium Pass می باشد.بازیکن با خرید و فعال سازی این
اشتراک در دو مدل Premium Pass و Premium Pass Plus که قیمت آنها به ترتیب ۱۰ و ۲۵ دلار می رسد به راحتی می تواند به مجموعه از آيتم‌ها و سلاح‌هاشخصیت هایی محبوب Ghost دسترسی خواهد داشت. شما برای خرید این 2 اشتراک کا آف دیوتی می توانید به این بخش خرید اشتراک کال آف دیوتی مراجعه نمایید.البته نا گفته نماند کال آف دیوتی امکانات بسیاری رو هم به صورت رایگان در اخنیار باریکن ها قرار داده و اجباری برای خرید این پریمیوم نمی باشد.

 

 Premium Pass call of duty

 

شما هم اکنون با مراجعه به این بخش از سایت میتواند سکه های کال آف دیوتی را خریداری نمایید.

 

خبر های مرتبط

حالت تیمی ۱۰۰ نفره به بازی Call Of Duty: Warzone اضافه شد

Call Of Duty Warzone یک بازی همیشه در حال تحول