گیفت کارت 25 دلاری آیتونز

گیفت کارت 25 دلاری آیتونز

شماره سریال: 1035

12٬776٬200 ﷼

خرید گیفت کارت آیتونز 25 دلاری | گیفت کارت 25 دلاری آیتونز امریکاخرید گیفت کارت آیتونز 25 دلاری

برای خرید بازی و اپلیکیشن های غیر رایگان در پلی استور و آیتونز بایستی اکانت خود را در ابتدا شارژ نمایید.بله اینکه بدانید به چه صورت اکانت آیتونز خود را شارژ نمایید این مطلب " آموزش استفاده از گیفت کارت آیتونز" را مطالعه کنید. شما می توانید در سایت توکاکی گیفت کارت آیتونز از کشورهای مختلف مانند گیفت کارت آیتونز آمریکا، گیفت کارت آیتونز انگلیس،گیفت کارت آیتونز کانادا، گیفت کارت آیتونز استرالیا را تهیه کنید.

آموزش ساخت اپل آیدی

در مقاله بالا آموزش میدهیم چگونه یک اپل آیدی بسازیم.شما برای استفاده از گیفت کارت آیتونز می بایست ابتدا اپل آیدی خود را ساخته باشید.شمابعد از مطالعه مقاله آموزش ساخت اپل آیدی ،میتوانید به راحتی اپل آیدی خود را بسازید.نگران نباشید اگر هم نتوانستید،میتوانید برای خرید یک اپل آیدی به این بخش از سایت مراجعه کنید.

https://tokakey.com/gift-card/itunes-gift-card/apple-id-us

چگونه پسورد اپل آیدی را تغییر دهیم

بعد از خرید اپل آیدی آمریکا از سایت tokakey بهتر هست با این مطالعه این مقاله ،پسورد اپل آیدی خود را تغییر دهید.نحوه تغییر به صورت تصویری توضیح داده شده است.

 آموزش خرید بازی یا اپلیکیشن از آیتونز

حالا که با گبفت کارت آیتونز توانستید اپل آیدی خود را شارژ کنید،بهتر هست نحوه خرید نرم افزار،بازی یا اپلیکیشن مورد نظر خود را از آیتونز یاد بگیرید. با مطالعه این مقاله شما میتوانید از استور آیتونز خرید کنید.

برای مطالعه آموزش های دیگر آیتونز میتوانید به این صفحه وارد شوید

https://tokakey.com/page/itunes