گیفت کارت 25 دلاری پلی استیشن

گیفت کارت 25 دلاری پلی استیشن

شماره سریال: 1197

12٬499٬550 ﷼

خرید گیفت کارت پلی استیشن 25 دلاری | کارت 25 دلاری psn |کارت 25 دلاری پلی استیشن



خرید گیفت کارت 25 دلاری پلی استیشن

برای دانلود بازی های غیر رایگانی که در پلی استیشن عرضه شده است ما باید از طریق گیفت کارت پلی استیشن اقدام به خرید و دانلود بازی نماییم.با توجه به کشور اکانت پلی استیشن که داریم ،باید گیفت کارت پلی استیشن مورد نظر را خرید کنیم.در این بخش میتوانیم کارت پلی استیشن آمریکا را خرید نماییم.

 

چگونه اکانت psn خود را شارژ کنیم

بعد اینکه گیفت کارت پلی استین را از ما خرید کردید،کافی هست با یکی از این 3 روش برای شارژ اکانت psn اقدام کنید.شما میتوانید از طریق سایت پلی استیشن و وارد شدن در اکانت psn خود و زدن گزینه  Redeem Code و وارد کردن کد اکانت psn خود را شارژ کنید.برای مشاهده توضیحات بهتر و بیشتر، وارد مقاله "شارژ اکانت psn از طریق وبسایت پلی استیشن" شوید.

روش بعدی استفاده از کنسول psn برای شارژ اکانت psn می باشد.شما با مطالعه این مطلب به راحتی میتوانید گیفت کارت پلی استیشن را در کنسول خود وارد کرده و اکانت پلی استیشن را شارژ نمایید.

روش آخر استفاده از نرم افزار موبایل جهت شارژ اکانت پلی استیشن می باشد.

چگونه بازی ps4 بخریم

بعد از اینکه اکانت psn خود را شارژ کردیم.باید وارد استور ps4 شویم.از ستون چپ وارد بخش جستجو شده و بازی مورد نظر را پیدا کرده و سبد خرید اضافه کنید.شما با مطالعه این آموزش به صورت تصویری با نحوه خرید بازی ps4 آشنا می شوید.کافیست روی گزینه چگونه بازی ps4 بخریم کلیک کنید.

 

کالاهای دیگر در این دسته